• Spirit Week.

  V týdnu od 27. 11. 2023 připravili žáci oktávy osmiletého gymnázia ARCUS pro všechny ostatní třídy Spirit Week. Žáci prožijí No Backpack Day, poté Black tie day, Rainbow day, Návrat do minulosti a poslední den je ve večerního oděvu - Pajamas day.

 • DofE expedice Sázava 2023.

  Ve dnech 15. a 16. listopadu 2023 se uskuteční bronzová expedice Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Přihlášení žáci z tercie budou během těchto dvou dnů poznávat krásy míst kolem řeky Sázavy. Musí si po celou dobu nést nejen veškeré věci na přespání, ale také dostatek jídla a pití.

 • Víkend s ARCUSEM.

  V sobotu 3. prosince 2022 se uskuteční netradiční Víkend s ARCUSEM - Po zlatých stopách alchymistů. Sraz v 16:45 hod. nad Starými zámeckými schody. Procházka s průvodcem a komentovaným výkladem po Starém Městě bude zakončena v Muzeu alchymistů na Jánské vršku. Celá akce bude trvat 2 hodiny.

 • Zlatá ceremonie DofE s účastí žáků našeho gymnázia.

  Letošní zlatá ceremonie Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu se uskuteční v Senátu Parlamentu ČR 21. 9. 2022 ve 14:00 hod. Této akce se zúčastní i členové britské královské rodiny. Vybraní žáci našeho gymnázia budou oceněni touto vysoce prestižní cenou. Moc jim gratulujeme. Jejich dvouletá cesta všemi nástrahami DofE bude korunována nejvyšším oceněním.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.