• Oslavy 30 let gymnázia ARCUS.

V sobotu 17. září 2022 se uskutečnilo slavnostní setkání všech studentů, učitelů, rodičů a absolventů u příležitosti oslav 30 let založení Soukromého gymnázia ARCUS. Děkujeme všem, kteří se přišli do školy podívat a zavzpomínat na krásné školní roky. Velmi si vážíme i těch absolventů, kteří bydlí v zahraničí a přesto na tuto akci přijeli.

• Zlatá ceremonie DofE s účastí žáků našeho gymnázia.

Letošní zlatá ceremonie Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu se uskuteční v Senátu Parlamentu ČR 21. 9. 2022 ve 14:00 hod. Této akce se zúčastní i členové britské královské rodiny. Vybraní žáci našeho gymnázia budou oceněni touto vysoce prestižní cenou. Moc jim gratulujeme. Jejich dvouletá cesta všemi nástrahami DofE bude korunována nejvyšším oceněním.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.