Úvodní strana » Blog » Informace k průběhu přijímacích zkoušek nanečisto (PNN).

Informace k průběhu přijímacích zkoušek nanečisto (PNN).

Informace k průběhu přijímacích zkoušek nanečisto (PNN).

PNN vždy obsahují test z matematiky (70 minut), test z českého jazyka (60 minut) a test z přehledu všeobecných znalostí (15 minut, obsahuje 20 otázek, vždy u každé otázky jsou 4 možné odpovědi, z nichž pouze 1 je správná).

Test z matematiky a českého jazyka je obdobou testů JPZ konaných v dubnu.

Páteční termín PNN začíná v 15:00 hod. (příchod od 14:30 – 14:55 hod.), předpokládané ukončení po 18:00 hod.

Sobotní termín PNN začíná v 9:00 hod. (příchod od 8:30 – 8:55 hod.), předpokládané ukončení po 12:30 hod.

Poplatek za 1 soubor testů je 500 Kč., platí se v hotovosti při registraci žáků v budově školy.

Žáci píší testy anonymně pod přiděleným kódem. Po napsání jsou testy hned opraveny a zpět předány žákům. Součástí opravených testů jsou nakopírovaná správná řešení, která si doma v klidu můžete prohlédnout a doplnit tak případné nedostatky před dubnovými zkouškami.

Žákům budou při psaní testů vytvořené obdobné podmínky jako při dubnových zkouškách. Proto není vhodná přítomnost rodičů a jiných doprovodných osob v budově školy.

Potřebné pomůcky: psací a rýsovací potřeby, svačina.

O přestávce je v provozu školní občerstvení (pití, sladkosti atd.).

Žáci se nepřezouvají.

Rodiče mohou průběžně sledovat výsledky pomocí QR kódu, který získají při předání žáků na zkoušky.

Těšíme se na setkání při PNN.

Vedení Soukromých škol ARCUS

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.