• Stříbrné a bronzové ocenění DofE.

V březnu 2024 bylo 9 studentů našeho gymnázia oceněno v rámci Mezinárodního programu vévody z Edinburghu. Šest studentů dosáhlo stříbrného ocenění a 3 bronzového. Naše gymnázium se tímto stalo v rámci mezinárodní ceny pod záštitou britské královské rodiny jedním z nejúspěšnějších v celé Praze. Moc všem oceněným gratulujeme a budeme se těšit na další skvělé žáky.

• Obrovský úspěch našich studentů v zeměpisné olympiádě!

Několik našich žáků dosáhlo obrovských úspěchů v zeměpisných olympiádách. Eric T. se umístil na 2. místě zeměpisné olympiády kategorie B. Jeho spolužák Matyáš F. se umístil v téže kategorii na skvělém 4. místě. Největšího úspěchu dosáhl náš žák Damián K. Š., který vyhrál zeměpisnou olympiádu kategorie D. Další naši žáci Marek Š., Vít M. se umístili také na horních výsledkových místech. Všem žákům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho osmiletého gymnázia.

• Víkend s ARCUSEM.

V sobotu 3. prosince 2022 se uskuteční netradiční Víkend s ARCUSEM - Po zlatých stopách alchymistů. Sraz v 16:45 hod. nad Starými zámeckými schody. Procházka s průvodcem a komentovaným výkladem po Starém Městě bude zakončena v Muzeu alchymistů na Jánské vršku. Celá akce bude trvat 2 hodiny.

• Zlatá ceremonie DofE s účastí žáků našeho gymnázia.

Letošní zlatá ceremonie Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu se uskuteční v Senátu Parlamentu ČR 21. 9. 2022 ve 14:00 hod. Této akce se zúčastní i členové britské královské rodiny. Vybraní žáci našeho gymnázia budou oceněni touto vysoce prestižní cenou. Moc jim gratulujeme. Jejich dvouletá cesta všemi nástrahami DofE bude korunována nejvyšším oceněním.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.